Služby

  • Denní líčení - Každodenní líčení je pro většinu žen samozřejmostí. Je však důležité umět se nalíčit správně. Denní líčení by nemělo být příliš výrazné, má především podtrhnout přirozené rysy. Nabízím také minikurz líčení, kde Vám ráda poradím s veškerou kosmetikou a barvami, které jsou pro Vás nejvhodnější.


  • Večerní líčení - Výraznější make-up je vhodný na společenské akce, jako plesy, oslavy nebo i firemní večírky. Použitím kvalitní dekorativní kosmetiky a nalepovacích řas vydrží make-up v perfektním stavu celou noc a Vy si tak budete moci užít zábavu bez jakýchkoliv dalších úprav vzhledu v průběhu večera.


  • Svatební  líčení - Svatební líčení je významnou součástí každé svatby. Tak jedinečný den, jakým svatba je, si zaslouží opravdu dokonalou úpravu Vašeho vzhledu. Užívaný make-up je voděodolný a velmi přirozený, vydrží celý náročný svatební den v perfektním stavu. Působí přirozeně, a zároveň je dostatečně výrazný pro fotografii a kameru.


  • Photography make-up / Beauty -  Velice přirozený druh líčení, zvýrazňující krásné rysy a přednosti modelky. Na rozdíl od denního líčení jsou jeho vlastnosti přizpůsobeny fotografickému osvětlení, které bývá silnější než přirozené světlo.


  • Photography make-up/ Glamour - Líčení pro fotografie ve stylu glamour se podobá líčení beauty, ale je o něco zářivější a výraznější. Někdy se také používají odstíny tmavších barev. Nejvyhledávanější technikou jsou kouřové oční stíny, které patří nejpokročilejším technikám vizážistek. Také sem patří retro styly líčení (dvacátá, třicátá či šedesátá léta).


  • Extravagantní make-up - Extravagantní make-up je nejpokročilejší technikou vizážistů. Jde o velice výrazný make-up, který se řídí jinými pravidly, než běžné líčení. Jde u něj především o umělecké pojetí a netradiční úpravu obličejových partií.


  • Proměny - Ve spolupráci s fotografkou Vás proměníme tak, abyste okouzlila okolí zcela jinak, než obvykle. Podstatou proměny je kreativní a umělecký make-up, který ve Vás probudí nového člověka či fantazijní bytost.


  • Soukromé poradenství - Na individuálních lekcích líčení, Vás ráda naučím jak si vytvořit líčení, které je pro vás nejvhodnější. Dozvíte se spoustu rad, které jsou ověřeny praxí a ušetří Váš čas při každém příštím líčení.


  • TV MAKE-UP - líčení pro televize, videa, divadla, reklamy, talk-show.  Nedílnou součástí jsou speciální efekty...