top of page

Služby

  • Denní líčení - Každodenní líčení je pro většinu žen samozřejmostí. Je však důležité umět se nalíčit správně. Denní líčení by nemělo být příliš výrazné, má především podtrhnout přirozené rysy. 


  • Večerní líčení - Výraznější make-up je vhodný na společenské akce, jako plesy, oslavy nebo i firemní večírky. Použitím kvalitní dekorativní kosmetiky a nalepovacích řas vydrží make-up v perfektním stavu celou noc a Vy si tak budete moci užít zábavu bez jakýchkoliv dalších úprav vzhledu v průběhu večera.


  • Svatební  líčení - Svatební líčení je významnou součástí každé svatby. Tak jedinečný den, jakým svatba je, si zaslouží opravdu dokonalou úpravu Vašeho vzhledu. Užívaný make-up je voděodolný a velmi přirozený, vydrží celý náročný svatební den v perfektním stavu. Působí přirozeně, a zároveň je dostatečně výrazný pro fotografii a kameru.


  • Photography make-up / Beauty -  Velice přirozený druh líčení, zvýrazňující krásné rysy a přednosti modelky. Na rozdíl od denního líčení jsou jeho vlastnosti přizpůsobeny fotografickému osvětlení, které bývá silnější než přirozené světlo.


  • Photography make-up/ Glamour - Líčení pro fotografie ve stylu glamour se podobá líčení beauty, ale je o něco zářivější a výraznější. Někdy se také používají odstíny tmavších barev. Nejvyhledávanější technikou jsou kouřové oční stíny, které patří nejpokročilejším technikám vizážistek. Také sem patří retro styly líčení (dvacátá, třicátá či šedesátá léta).


  • Extravagantní make-up - Extravagantní make-up je nejpokročilejší technikou vizážistů. Jde o velice výrazný make-up, který se řídí jinými pravidly, než běžné líčení. Jde u něj především o umělecké pojetí a netradiční úpravu obličejových partií.


  • Proměny - Ve spolupráci s fotografkou Vás proměníme tak, abyste okouzlila okolí zcela jinak, než obvykle. Podstatou proměny je kreativní a umělecký make-up, který ve Vás probudí nového člověka či fantazijní bytost.

  • TV MAKE-UP - líčení pro televize, videa, divadla, reklamy, talk-show. Nedílnou součástí jsou speciální efekty...

Další součástí služeb je kadeřnictví.

bottom of page